CRP Konsulting
Dlaczego my?

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy CRP – KONSULTING sp. z o.o. w Koszalinie.

Pod firmą działamy od 2011 roku i zajmujemy się kompleksowymi działaniami na rzecz procesu inwestycyjnego od pomysłu, poprzez jego realizację, aż po rozliczenie i zakończenie projektu.

W okresie naszej działalności skutecznie zrealizowaliśmy wiele projektów infrastrukturalnych.

Nasi specjaliści i konsultanci, w zakresie pomocy funduszowych działają od przeszło 15 lat, czyli od początku istnienia funduszy pomocowych. W tym okresie brali udział w pozyskaniu wielu miliardów złotych środków pomocowych.

Wykonanie celów i zadań naszej firmy możliwe jest dzięki współpracy merytorycznej oraz organizacyjno-technicznej z inżynierami, prawnikami, ekonomistami, analitykami z długoletnim doświadczeniem zawodowym.

Naszymi klientami są samorządy, związki wyznaniowe, koncerny energetyczne, spółki prawa handlowego i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Celem naszego działania jest skuteczna realizacja procesu inwestycyjnego oraz współpraca na wszystkich jego etapach

Oferujemy pomoc w zakresie uzyskania kapitału, opracowania biznesplanów, przygotowania wniosków kredytowych oraz leasingowych, prowadzimy negocjacje z bankami.

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, indywidualne podejście oraz wysoką jakość obsługi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy i wsparcia w realizacji procesu inwestycyjnego oraz pozyskiwania środków finansowych zamieszczoną w odpowiednich zakładkach strony.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Twitter CRP Konsulting Facebook CRP Konsulting